Ostim Prestij

 Ostim Prestij

Ostim Prestij, Ankara’da fark yaratan projelere imza atan Fırat Life Style, Dema Konut ve ZMK İnşaat iş birliği ile hayata geçiyor.

Proje 29.685 metrekarelik bir alanda konumlanan ve toplamda 115.000 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Ostim Prestij; 259 ofis ve 98 iş yeri olmak üzere 357 bağımsız birimden oluşuyor.

Toplamda 357 bağımsız birime sahip olan proje; içerisinde barındırdığı ofis, iş yerleri, çok amaçlı salonlar(konferans, sergi, düğün, kongre, toplantı, ticari amaçlı olarak kullanıma da elverişli) ile birlikte bir karma kullanım projesidir.
İki ara sokakla 3 kütleye ayrılan proje içerisinde toplamda 6 adet ofis bloğu yer almaktadır.
357 bağımsız birimin, 98 adedi iş yeri, 259’u ise ofis işlevlidir.
Asma katlı her bir dükkânın bodrum katında iş yerine ait kapalı otoparkı ve deposu yer almaktadır.
Bu alanlara aynı zamanda genel otoparktan da ulaşım sağlanabilmektedir.
“Sulu VRV Sistemi” ile kusursuz ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır.
Gerek dükkân, gerekse ofislerin her birisine ait işletme sahibi tarafında kontrol imkânına sahip ısıtma ve soğutma sistemi mevcuttur.

259 adet ofisin, 43 adedi teraslı ofistir. Her bloğun en üst katında 2 adet teraslı ofis yer almaktadır. Bunun dışında dükkânların üst katında yer alan ofisler de teraslı ofislerdir.

Her blokta, zemin kat dükkânlarının üzerinde birer adet çok amaçlı kullanım işlevine sahip büyük metrekareli dükkânlar yer almaktadır. Bu dükkânlar aynı zamanda terasa da sahiptir. Esnek kullanım işlevine sahip bu dükkânlar, bloklar arasında yer alan köprüler sayesinde birleştirilebilmeye de elverişlidir.

Büyük araçların girişine ve hareket kolaylığına imkân tanıyan, geniş kat yüksekliğine sahip kapalı otopark sistemi mevcuttur.

Açık ve kapalı olmak üzere toplamda 1193 adet otopark alanı bulunmaktadır.